2024. szeptember 15, vasárnap - Enikő

Hírek | Sport

Újabb változtatásokkal rajtol a Nemzetek Ligája negyedik szezonja
2024. Szeptember 05. 07:37, csütörtök |

Csütörtöktől szombatig az első forduló 26 mérkőzésével megkezdődik a labdarúgó Nemzetek Ligája negyedik idénye, amelynek lebonyolításában újabb változtatásokat hajtottak végre.

Nemzetek Ligája - Elindult a jegyértékesítés az első hazai meccsre
2024. Szeptember 03. 07:49, kedd |

Hétfőn 10 órakor megkezdődött a jövő keddi magyar-bosnyák labdarúgó Nemzetek Ligája-mérkőzésre szóló jegyek értékesítése.

Paralimpia 2024 - Illés Fanni ezüstérmes 100 méteres mellúszásban
2024. Szeptember 03. 07:42, kedd |

Illés Fanni ezüstérmet szerzett az SB4-es kategória 100 méteres mellúszó számában a párizsi paralimpia hétfői versenynapján.

Szoboszlai gólpasszt adott,  simán nyert a Liverpool az Old Traffordon
2024. Szeptember 02. 07:52, hétfő |

Szoboszlai gólpasszt adott, simán nyert a Liverpool az Old Traffordon

A Szoboszlai Dominikkal felálló Liverpool nagyon simán, 3-0-ra nyert a Manchester United otthonában az angol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának vasárnapi játéknapján.

Labdarúgó NB I - A címvédő Ferencváros nehezen, de legyőzte az újonc Nyíregyházát
2024. Szeptember 02. 07:50, hétfő |

A címvédő Ferencváros házigazdaként 2-1-re legyőzte az újonc Nyíregyházát a labdarúgó OTP Bank Liga hatodik fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

Olasz Nagydíj - Leclerc nyerte a Ferrari hazai versenyét
2024. Szeptember 02. 07:48, hétfő |

Charles Leclerc, a hazai közönség előtt szereplő Ferrari monacói versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Olasz Nagydíjat Monzában.

Megszerezte első pontját a Győr
2024. Szeptember 01. 08:55, vasárnap |

Megszerezte első pontját a Győr a labdarúgó OTP Bank 2024/25-ös szezonjában: az újonc együttes a hatodik forduló szombati játéknapján a Diósgyőr vendégeként gól nélküli döntetlent ért el.

Európa-liga - Lisztesékkel és a Tottenhammel is találkozik a Ferencváros
2024. Augusztus 31. 08:57, szombat |

A Ferencváros az Eintracht Frankfurttal és a Tottenham Hotspurrel is találkozik a labdarúgó Európa-liga főtábláján.

MAMS: Sikeresen zárult a magyar bajnokság IV. fordulója a horvátországi Grobnikban!
2024. Augusztus 31. 00:29, szombat |

Augusztus 9-11. között rendezték a Magyar Bajnokság IV. fordulóját a horvátországi Grobnik pályán.

Paralimpia: Konkoly Zsófiáé az első magyar érem, egy arany
2024. Augusztus 30. 07:52, péntek |

Konkoly Zsófia aranyérmet szerzett csütörtökön 400 méteres gyorsúszásban, az S9-es kategóriában a párizsi paralimpián. Ez a magyar küldöttség első dobogós helyezése a francia fővárosban.

Kikapott és kiesett a Paks
2024. Augusztus 30. 07:46, péntek |

Az idegenbeli döntetlent követően a Paks 3-0-ás vereséget szenvedett a cseh Mlada Boleslavtól a csütörtöki visszavágón, így 5-2-es összesítéssel búcsúzott a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének utolsó, negyedik fordulójában.